Komornik Nowinki

Komornik Nowinki

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym 
w KARTUZACH Ryszard Pryzmont

Jesteście Państwo na informacyjnej stronie Kancelarii Komorniczej przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach – Kancelaria Komornicza w Kartuzach Ryszard Pryzmont.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Ryszard Pryzmont jest właściwy do prowadzenia egzekucji na terenie gminy Kartuzy, gminy Sierakowice, gminy Sulęczyno, gminy Stężyca, gminy Chmielno, gminy Przodkowo, gminy Żukowo, gminy Somonino, woj. pomorskie.

Nasza Kancelaria do spraw Klienta zawsze podchodzi z dużą dozą zaangażowania i dokładności. Każda ze spraw jest dla nas indywidualna i priorytetem do tego, by byli Państwo zadowoleni z finału sprawy. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu jak i ciągłe pogłębianie wiedzy z zakresu prawa pozwala nam na pracę na najwyższym poziomie w jak najkrótszym czasie.

Posiadamy dostęp do wszelkiego rodzaju baz pozwalających poznać majątek dłużników, tj. posiadanych przez nich pojazdów. Mamy doświadczenie we współpracy z rozmaitymi instytucjami takimi jak banki, urzędy czy spółdzielnie, a także każdym rodzajem działalności gospodarczych, osobami fizycznymi czy małymi lub dużymi przedsiębiorstwami.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i poznania naszej strategii działania.

Gwarantujemy kompetentność naszych usług i zaangażowanie każdego członka zespołu.

Poradnik FAQ Komornik Nowinki
o kancelarii komornik kartuzy Ryszard Pryzmont Płatność online komornik Nowinki online

 

WZORY WNIOSKÓW ( wnioski elektroniczne, które możecie Państwo wypełnić i wydrukować (obowiązek podpisu wniosku jest niestety niezbędny )

 

 

 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, formularzy pdf zawartych na stronie kartuzy-komornik.pl w formie elektronicznej lub jakiejkowliwiek innej bez zgody autora zabronione.

 

Menu

Udostępnij

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj